Atak Turizm / KURUMSAL

GENEL MÜDÜR'ÜN MESAJI

Atak Turizm bugün öğrenci ve personel taşımacılığında, vip taşımacılıkta ayrıca kültür turlarında Türkiye’nin dört bir yanında ve yurtdışında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Küresel durgunluğun hakim olduğu 2008–2009 yılında yeniden yapılanan şirketimiz daha da güçlenerek büyümesini sürdürmektedir.

Geleneklerimiz, deneyimlerimiz ve inandığımız değerlerimizden aldığımız güç ile yenilikçi ve öncü kimliğimizin birleşmesinden doğan ortak ruh; tüm Atak Turizm çalışanları olarak bizleri, birbirimize ve şirketimize bağlamaktadır.

Uzun yıllara dayanan güvenilirliğimiz; kalite odaklı çalışma anlayışımız, doğaya ve çevreye saygımız, yetkin yönetim sistemleri ve kurumsal yapımız en önemli kaynaklarımızdır. Tüm çalışmalarımızda bizlere ışık tutan ana ilkemiz; gelir ve istihdam yaratarak, ülkemizin, müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve ortaklarımızın menfaatlerini en üst seviyeye yükselterek büyümek, yurtiçinde ve yurtdışında güvenilir marka olmayı sürdürmektir. Topluluğumuzun, kurumsal yönetim ilkeleri doğrultusunda başlattığı yeniden yapılanma çalışmaları ile bugüne kadar olduğu gibi, 2000’li yılların küreselleşen ekonomisinde de başarılı olacağına ve gelecek nesillere büyüyerek ve gelişerek intikal edeceğine inancımız sonsuzdur.

Saygılarımla

Seyhan Pilavcı
Genel Müdür

Hakkımızda

Atak Turizm; kurulduğu yıldan bu yana inancını hiç kaybetmedi. Sahip olduğu değerleri yıllardır koruyan, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan, farklı hizmet anlayışı sunan ve çözüm üreten yapısıyla, daha uzun yıllar heyecanını ve inancını kaybetmeden yoluna devam etmeye kararlıdır.

Hepsi yeni model Gps'li, klimalı geniş araç filosuyla gerek kiralama , gerek yurtiçi yurtdışı turları, gerekse personel ve öğrenci taşımacılığı alanlarında hizmet veren Atak Turizm; eğitimli personeli ile tam hizmet anlayışını geliştirmiştir.

Bu amaca yönelik çalışmalara önem veren Atak Turizm, ilgili olduğu alanlardaki teknolojik yenilikleri takip ederek müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

İnancını ve enerjisini hiç kaybetmeden.

Atak Turizm

MİSYONUMUZ

Hedefimiz; taşımacılıkta, karşınıza çıkabilecek zorlukları aşmanıza yardımcı olmak, hedeflerinize ulaşmanıza destek olmak, işlerinizi kolaylaştırmaktır. Ülkemizde ulusal ve uluslar arası ticaret yapmak veya hizmet vermek, üretmek, mevcut bürokratik işlemler açısından oldukça karmaşıktır. Firmanızın ticari faaliyeti sırasında çok sayıda kurumla ve işlemle yüz yüze gelmesi kaçınılmazdır. Bunun netice sinde, karşılaştığınız veya karşılaşa bileceğiniz konular ile ilgili, firmanızda bir uzman personel istihdam etmek maliyeti yüksek bir seçenektir. İşte bu noktada, yılların deneyimine sahip kadromuz ve iş ortaklarımızla firmanızın faaliyet alanına özel çözümler getirerek, başarıya ulaşmanız için yanınızdayız.

VİZYONUMUZ

 • Kalite standartları üzerinde hizmet vererek, müşteri memnuniyetini arkamıza alarak ulaşım sektörünün tartışılmaz lideri ve markası olmak temel hedefimizi oluşturmaktadır.
 • Müşterilerimizin güvenli, konforlu ve keyifli bir seyahat geçirmelerinin devamını sağlamak oldukça önemlidir. Bu anlamda yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek ileriye yönelik hizmet politikalarını hayata geçirmek amacındayız.

Temel Değerlerimiz / Özelliklerimiz

KALİTE POLİTİKAMIZI OLUŞTURAN UNSURLAR

Öğrenmede Süreklilik

Yaptıklarımız deneyimlerimizi oluşturuyor kendimizi daha iyi hizmet için sürekli geliştiriyoruz. Hatalarımızdan ders alarak işimizi ileriye taşıyoruz.

Teknoloji Kullanımı

Yaptığımız işi daha kolay daha hızlı ve daha sorunsuz yapabilmek adına teknoliden faydalanıyoruz.

Çözüm Sürekliliği

Karşılaştığımız tüm zor durumlarda hızlı ve akıllı çözümler üretiyoruz.

Yasal ve Etik Kalmak

Yasal ve etik kurallara istista göstermeden uyuyoruz.

Kişiye Bağımsızlık

Verdiğimiz hizmetleri kişilere bağlı kalmadan sürdürüyoruz, hizmet devamlılığı, kurumsal hizmet bilinci, firmamızın temel bir değeridir.

Adil Davranmak ve Hoşgörü

inançlara ve farklılıklara saygılı, adil dürüst ve yardımsever kalmak.

Atak Turizm; kuruluş amacına uygun, kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirmesi ve şartlara uygunluk için taahhüd içerecek şekilde bir kalite politikasını oluşturmuştur.

Atak Turizm kalite yönetim sistemini ISO 9001:2000 standartlarının gereklerini yerine getirecek şekilde organize edilmiştir.

• Yönetim Taahhüdü • Müşteri Odaklılık • Planlama • Kalite Hedefleri
• Kalite Yönetim Sisteminin Planlanması • Sorumluluk ve İletişim
• Sorumluluk ve Yetki • Yönetim Temsilcisi
• İç İletişim • Yönetimin Gözden Geçirilmesi • Gözden Geçirme Girdisi

Eğitimli Servis Personeli

Sürücülerimiz nazik, eğitimli, kurum hakkında yorum yapmaması ve yolcu ile gereksiz muhatap olmaması gerektiğini bilen, sorumluluk sahibi ve kolay iletişim kurulabilen insanlardan seçilmiştir. Kılık kıyafetleri, trafikteki davranışları ve kurallara uyumu ile örnek araç kullanıcısı profili çizmektedirler.

Sürücü Kurulları

Sürücülerimizin daima uyduğu ve eğitim aldığı kurallar;


Atak Turizm Personel Eğitimleri
 • Servis esnasında Kravat, Gömlek ve Yaka kartının her gün istisnasız olarak takılması
 • Sürücülerin her gün sakal traşı olmaları
 • Klima olan araçların klimalarının yolcu istemeden açılması ve yolcu istediğinde kapatılması
 • Trafik kurallarına, kırmızı ışığa, hız sınırlarına kesinlikle uymaları
 • Trafikte gereksiz korna, gereksiz şerit değiştirme, sokakta aralarında hız yapma gibi olumsuz davranışlardan kesinlikle kaçınmaları
 • Trafikte diğer araç sürücüleri ile tartışmaya dahi girmemeleri
 • Atak Turizm' den habersiz servis saatlerini değiştirmemeleri
 • Atak Turizm' den habersiz yerine sürücü ve araç gönderme gibi durumlara kalkışmamaları
 • Her ne nedenle olursa olsun güzergahta uzama, kısalma, yol değişikliği yapılmaması
 • Servis aksaması olma ihtimalinde kesinlikle Atak Turizm' in bilgilendirilmesi.
 • Yukarıda belirtilen durumların dışında herhangi bir sorun, öneri, şikayet veya izin taleplerinin hizmet verilen firmanın yetkililerine kesinlikle anlatılmaması ve durumun Atak Turizm yetkililerine bildirilmesi.

Tüm bunların dışında;

 • Yeni Model Klimalı, Gps Uydu Takip Sistemli Araç Filomuzla hizmet etmekteyiz.;
 • Tüm yolcularımızı koltuk sigorta kapsamında sigortalı olarak güvenli bir şekilde taşımaktayız
 • Parkımızda karşılaşabileceğimiz her durum için yedek araç bulundurmaktayız.
 • Her gün 8000 yolcumuzu Sabah - Akşam güvenli bir şekilde İşlerine, evlerine, okullarına taşımaktayız.
 • Firmamız bünyesinde 100'den fazla kişi istihtam ediyoruz Tedarikçilerimizle birlikte bu sayı 500 kişiye ulaşıyor.

ATAK TURİZM - KALİTE POLİTİKASI

 • ATAK TURİZM, karayolu ile yolcu taşımacılığı, personel ve öğrenci servis hizmetleri sektöründe;
  Müşterilerine en iyi, en konforlu hizmeti sunarken, can güvenliğini sağlamayı en temel prensibi olarak benimsemiştir.
  Kalite yönetim sisteminin oluşturulması, yönetim tarafından gözden geçirilmesi ve etkinliğinin sürekli iyileştirilmesi ATAK TURİZM tarafından vazgeçilmez bir koşul olarak görülmektedir.
  Takım ruhunu benimsemiş özveriyle çalışan elemanlarımız, kalitemizin birer mihenk taşlarıdır. Kalitemizin sürekliliğinin teminatı sunduğumuz hizmettir.
  Tüm birimlerde, sürekli gelişme ve iyileştirmeyi uygulayarak, kaynakların etkili kullanılmasını sağlayıp etkinliği, verimliliği arttırmak; Müşteri Memnuniyetini ilk hedef olarak kabul ederek ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmek ve risk yaklaşımıyla etkinliğini sürekli iyileştirmek Kalite Politikamızdır.

Türkiye'de birinci sınıf Personel Taşımacılık Hizmeti veren firmayız.

Geniş araç filomuz, eğitimli kadromuz, hızlı ve etkili çözümler üretebilen operasyonel ekibimiz ile en iyi bildiğimiz işi yapmaya hazırız. Size bir telefon kadar yakınız. Gelin personel ulaşım sorununuzu birlikte çözelim.

BİZE ULAŞIN