Profesyonel Çalışma Kar Getirir

SEKTÖRÜN

PROFESYONELLERİ

İLE TANIŞIN.

Taşımacılık Hata Tanımaz.

TAŞIMACILIK HATA TAŞIMAZ!

Profesyonel Ekibimiz hataya yer bırakmaz

PROFESYONEL EKİBİMİZ

Yılların Tecrübesi ile hataya yer bırakmaz!

Tüm Ekibimiz Hizmete Hazır

TÜM EKİBİMİZ HİZMETE HAZIR

Tüm Zorluklara, trafiğe, aksiliklere karşı yanınızdayız.

Bizi rakiplerimizden ayıran özellikler

Eğitim

Eğitim

Tüm hizmetlerimizde eğitim işimizin öncelikli parçasıdır, gerek şöförlerimiz gerekse ofis içi personelimiz uzmanlıklarının gerektirdiği eğitimi alırlar.

Planlama

Planlama

Planlama kar getirir. Güzergahları doğru planlayarak, minimüm maliyetle maksimum verimliliği sağlıyoruz.

Süreklilik

Hizmette Süreklilik

Beklenmedik durumlar günlük hayatın bir parçasıdır. Her durumda hizmetlerimizin kesintiye uğramadan sürekliliği için tüm ekibimizle çalışıyoruz.

Risk Yönetimi

Risk Yönetimi

Hayatın yoğun karmaşası içersinde karşılabileceğiniz tüm durumlar için hazırlıklıyız.

Düşük Maliyet

Maliyet Hesaplama

Firmanızın ihtiyaçarı doğrultusunda uzman ekibimiz marjinal faydayı sağlamak adına en doğru maliyeti hesaplamaktadır. Böyleyece maliyetleri oldukça düşük hizmet standardı yüksek çözümler üretiyoruz.

BAŞARILARIMIZLA BÜYÜYORUZ

Atak Turizm kuruluş amacına uygun, kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirmesi ve şartlara uygunluk için taahhüd içerecek şekilde bir kalite politikasını oluşturmuştur. Aldığı sertifika ve başarı belgeleri ile her geçen gün daha da büyümektedir.

 

ATAK TURİZM - KALİTE POLİTİKASI

  • ATAK TURİZM, karayolu ile yolcu taşımacılığı, personel ve öğrenci servis hizmetleri sektöründe;
    Müşterilerine en iyi, en konforlu hizmeti sunarken, can güvenliğini sağlamayı en temel prensibi olarak benimsemiştir.
    Kalite yönetim sisteminin oluşturulması, yönetim tarafından gözden geçirilmesi ve etkinliğinin sürekli iyileştirilmesi ATAK TURİZM tarafından vazgeçilmez bir koşul olarak görülmektedir.
    Takım ruhunu benimsemiş özveriyle çalışan elemanlarımız, kalitemizin birer mihenk taşlarıdır. Kalitemizin sürekliliğinin teminatı sunduğumuz hizmettir.
    Tüm birimlerde, sürekli gelişme ve iyileştirmeyi uygulayarak, kaynakların etkili kullanılmasını sağlayıp etkinliği, verimliliği arttırmak; Müşteri Memnuniyetini ilk hedef olarak kabul ederek ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmek ve risk yaklaşımıyla etkinliğini sürekli iyileştirmek Kalite Politikamızdır.

Hakkımızda

  • Giderek artan dünya nüfusunda araçla trafiğe çıkmak hemen hemen her yerde oldukça güçleşmiştir. Zamanımızın önemli bir kısmını ulaşımda kaybettiğimiz ise ne yazık ki gerçektir. Tam da bu durumda deneyimini inancıyla harmanlamış bir taşımacılık firması sizi bu çıkmazdan çekip kurtarmaya yetecektir. Bu nokta da Atak Turizm ailesi olarak kurulduğumuz ilk yıldan bugüne kadar sizlere hizmet vermek adına elimizden gelenin fazlasını yapmaya olan gayretimiz bir nebze olsun azalmadığı gibi aksine her geçen gün bu işe olan heyecanımız ve inancımız giderek arttı...

TEMEL DEĞERLERİMİZDEN...

BİZE ULAŞIN

Atak Turizm İletişim Bilgileri

Merkez: Veyselkarani Mah. Çolakoğlı Sk. No:10/29
Sancaktepe / İSTANBUL
Şube: Cumhuriyet Mh. Özgürlük Cad. No: 13/4 Çayırova / KOCAELİ
+90 216 392 24 25(pbx) - +90 216 493 10 01(fax)

Lokasyon & İLETİŞİM BİLGİLERİ